»
Takaisin
»
Lisää uutisia

FoSun E1 eliitin joukkue matkaa sunnuntaina 19.1.2020 Tampereelle AutoCenter Areenan kentille haastamaan lohkonelosen, Pirkat Bluen ja lohkovitosen KOOVEE Mustat. Osa joukkueesta jää vahvistamaan D2-joukkuetta kotiturnaukseen, joten parastaan saavat taas

Lue lisää »
JOPOX-VERKOSTON MAINOS
Tiedotteet
Ei tiedotteita
Poimintoja seuran otteluista
D2-pojat 2007D2-haastajasarjan ottelut (jatkosarja, ylempi)
19
Tam
klo 10:00
Jokioisten Leipä Areena, Forssa
FoSu - LeKi
6-7
E1-pojat 2008E1-eliittisarjan ottelut
19
Tam
klo 13:30
AutoCenter Areena, Tampere
Pirkat Blue - FoSu
3-7
D2-pojat 2007D2-haastajasarjan ottelut (jatkosarja, ylempi)
19
Tam
klo 15:00
Jokioisten Leipä Areena, Forssa
LFT Sininen - FoSu
9-7
E1-pojat 2008E1-eliittisarjan ottelut
19
Tam
klo 15:30
AutoCenter Areena, Tampere
FoSu - KOOVEE Mustat
8-4
EdustusMiesten 2-divisioona Länsirannikko
24
Tam
klo 18:30
Jokioisten Leipä-Areena
FoSu - IBK MEDA
16-2
C2-pojat 2005 kilpaC2-pojat LR/SS, Eliittisarja, lohko A
25
Tam
klo 10:00
Jokioisten Leipä Areena
FoSu - PIsku
6-1
C2-pojat 2005 kilpaC2-pojat LR/SS, Eliittisarja, lohko A
25
Tam
klo 18:00
Jokioisten Leipä Areena
YPA - FoSu
2-8
F1-pojat 2010 kilpaF1 kilpa
26
Tam
klo 10:00
Jokioisten Leipä Areena
FoSu F10 - Sc Urbans sininen
F1-pojat 2010 kilpaF1 kilpa
26
Tam
klo 12:30
Jokioisten Leipä Areena
FoSu F10 - Classic musta
E1-pojat 2008E1-eliittisarjan ottelut
26
Tam
klo 14:00
Kauppi Sports Center, Tampere
FoSu - Nokian KrP Valkoinen
2-9
F1-pojat 2010 kilpaF1 kilpa
26
Tam
klo 14:15
Jokioisten Leipä Areena
FoSu F10 - SC Weikot punainen
F1-pojat 2010 kilpaF2 haastaja
26
Tam
klo 15:00
Jokioisten Leipä Areena
FoSu F11 - Steelers oranssi
E1-pojat 2008E1-eliittisarjan ottelut
26
Tam
klo 16:00
Kauppi Sports Center, Tampere
Classic Red - FoSu
2-6
F1-pojat 2010 kilpaF2 haastaja
26
Tam
klo 17:15
Jokioisten Leipä Areena
FoSu F11 - SC Weikot musta
EdustusMiesten 2-divisioona Länsirannikko
31
Tam
klo 18:30
Jokioisten Leipä-Areena
FoSu - Ruoska
D2-pojat 2007D2-haastajasarjan ottelut (jatkosarja, ylempi)
1
Hel
klo 10:00
Toijalan monitoimitalo
FoSu - TFT
D2-pojat 2007D2-haastajasarjan ottelut (jatkosarja, ylempi)
1
Hel
klo 13:00
Toijalan monitoimitalo
PIsku - FoSu
D1-pojat 2006LR/SS Eliittisarja
2
Hel
klo 12:00
Kauppi Sports Center, Tampere
SalBa sininen - FoSu
D1-pojat 2006LR/SS Eliittisarja
2
Hel
klo 14:00
Kauppi Sports Center, Tampere
TPS Valkoinen - FoSu
Ei tapahtumia
Poimintoja muilta sivustoilta
Forssan Suupparit ry
«  Tammikuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
 
Kategoriat