Seuran toimihenkilöt
Puheenjohtaja Rantanen Jukka jukka.rantanen@fosu.fi +358407788543
Varapuheenjohtaja Laitila Juha juha.laitila@jokioistenleipa.fi 0407306227
Hallituksen jäsen Brusin Sakari sakari.brusin@kembek.fi
Hallituksen jäsen Järvinen Satu satu.jarvinen@kirkassilma.fi +358405134517
Hallituksen jäsen Korpisaari Rita rita.korpisaari@gmail.com 0456732899
Hallituksen jäsen Lauren Heini heini.lauren@windowslive.com 0405282269
Hallituksen jäsen Rantala Marika marika@vilkas.fi 0503799307
Hallituksen jäsen Rämö Ville Ville.ramo1@gmail.com 0503175901
Hallituksen jäsen Vihreäsaari Mikko mikko.vihreasaari@forssanasentajat.fi +358408494152
Hallituksen varajäsen Into Ville ville.into@ftt.fi 050 585 4177
Hallituksen varajäsen Kutilainen Esa esa.kutilainen@elisanet.fi 0503032401
Hallituksen varajäsen Nieminen Mirka mirunieminen@gmail.com 0407359903
Seuratyöntekijä Maaniittu Marika toimisto@fosu.fi 0401968741
Forssan Suupparit ry
«  Lokakuu   »
Kategoriat