Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
Edustus Joukkueenjohtaja Lilja Mikko @: mikko.lilja64@gmail.com
tel:050 465 7414
SB-kerho 2006-2010 Joukkueenjohtaja Nieminen Mirka @: mirunieminen@gmail.com
tel:0407359903
Pelikerho 2011-2012 Joukkueenjohtaja Nieminen Mirka @: mirunieminen@gmail.com
tel:0407359903
SB-koulu 2014 ja nuoremmat Joukkueenjohtaja Nieminen Mirka @: mirunieminen@gmail.com
tel:0407359903
A-pojat 2000-2002 Joukkueenjohtaja Turunen Ari @: ari.turunen@kuusakoski.com
tel:
B-pojat 2003-2004 Joukkueenjohtaja Kutilainen Esa @: esa.kutilainen@elisanet.fi
tel:0503032401
B-pojat 2003-2004 Joukkueenjohtaja Vauramo Jarko @: jarko@vauramo.fi
tel:050 574 1139
C1-pojat 2005 Joukkueenjohtaja Jakonen Marko @: jakonen1@luukku.com
tel:0509192065
C2-pojat 2006 kilpa Joukkueenjohtaja Rekola Johanna @: johanna.rekola@rekolantila.net
tel:050-3377097
D1-pojat 2007 Joukkueenjohtaja Rantala Marika @: marika@vilkas.fi
tel:0503799307
D1-pojat 2007 Joukkueenjohtaja Valtanen Johanna @: johanna.valtanen@live.com
tel:0405719347
D2-pojat 2008 Joukkueenjohtaja Rantala Marika @: marika@vilkas.fi
tel:0503799307
D2-pojat 2008 Joukkueenjohtaja Valtanen Johanna @: johanna.valtanen@live.com
tel:0405719347
E2-pojat 2010 kilpa Joukkueenjohtaja Viitanen Nea @: nea.viitanen79@gmail.com
tel:0407393464
E2-pojat 2010 haastaja Joukkueenjohtaja Viitanen Nea @: nea.viitanen79@gmail.com
tel:0407393464
F2-pojat 2012 haastaja Joukkueenjohtaja Iso-Aho Juha @: jvisoaho@gmail.com
tel:0503745416
G7 2013 Joukkueenjohtaja Korvenoja Anni @: anni.korvenoja@gmail.com
tel:0407476602
Forssan Suupparit ry
«  Lokakuu   »
Kategoriat